יום שני, 12 באפריל 2021

החלפת דירות לחרדים: איפה אפשר למצוא דירות להחלפה בישראל ובחו"ל?

קישורים ממומנים

אילו אתרים ברשת מציעים מאגרים של החלפת דירות לחרדים בקיץ 2021 ובחגים למטרות נופש? הנה רשימה של כמה אתרים שיעשו לכם סדר ויעזרו לכם לבצע את החלפת הדירה בצורה מהירה והקלה ביותר.


הציבור החרדי בישראל הבין כבר מזמן שכדי לחסוך בעלויות הנופש, אפשר למצוא פתרונות יצירתיים וזולים מחופשה במלון. לשם כך התפתחה לה תופעה של החלפת דירות למטרות נופש בלבד. תופעה זו כבר קיימת הרבה מאוד שנים אך האינטרנט והטכנולוגיה עוזרים לה הרבה ואף מעצימים אותה.

כיום ישנם אתרים ופורומים רבים ברשת שעשו קצת סדר וגרומים לתופעת חילופי הדירות לציבור החרדי להיות מסודרת מתמיד. אז אילו אתרים מציעים עזרה ואיפה תוכלו למצוא הכי הרבה דירות להחלפה ברשת לציבור החרדי? להלן התוצאות.

אתר "בטוב ביתך"


אתר "בטוב ביתך" הוא אתר שכל כולו מוקדש להחלפת דירות לציבור החרדי ושומר תורה ומצוות למטרות נופש. המאגר באתר מאפשר חיפוש או פרסום דירות להחלפה לא רק בישראל אלא גם ברחבי העולם. האתר מציע מאגר גדול של בעלי דירות המפרסמים את הדירה שלהם להחלפה בצירוף פרטים נוספים.

בעזרת מנוע חיפוש תוכלו לבצע פילוח לפי איזור, סוג הנכס ותקופה בשנה בה תרצו לבצע את ההחלפה. השירות באתר הוא בחינם גם למפרסמים וגם למחפשים.

לאתר בטוב ביתך

אתר "בוא נחליף"


אמנם אתר זה אינו מיועד רק לציבור החרדי ואינו מתמחה רק בדירות להחלפה אלא מציע גם מוצרים אחרים להחלפה, אך למרות זאת, ישנו באתר מאגר גדול של דירות להחלפה בכל האיזורים בארץ ותוכלו למצוא בו לא מעט כאלו.

לאתר בוא נחליף

קבוצת פייסבוק להחלפת דירות בארץ ובחו"ל


כן, גם בפייסבוק ישנה כבר קבוצה אשר מציעה לכל המשתתפים בה לחפש ולפרסם דירות ובתים להחלפה בישראל ובחו"ל. הקבוצה יחסית פעילה ותוכלו למצוא בה לא מעט דירות להחלפה עם פרטים נוספים על הדירות ותמונות.

לקבוצת החלפת דירות בפייסבוק

החלפת דירות בחו"ל לנופש


עוד מאגר שמצאנו ברשת הוא אתר ppt.co.il המציע מאגר פעיל של דירות להחלפה בחו"ל ובישראל.

לכניסה למאגר הדירות
 
הערת אגב: הסכם השלום עם איחוד האמירויות הביא כידוע ביקוש גדול לחופשה בדובאי, במיוחד בקרב ציבור המטיילים החרדי והדתי. אם גם אתם מתכננים לבקר בדובאי ב-2021, כדאי לבקר גם במגדל בורג' ח'ליפה שבדובאי. מי שעדיין לא יודע, מדובר במבנה הגבוה ביותר בעולם והתצפית ממנו היא לא פחות ממדהימה. תוכלו להשוות מחירי כרטיסים לבורג' ח'ליפה או להשוות מחירי כרטיסים לסקי דובאי באמצעות אתר Poodle שמציע השוואת מחירי כרטיסים לכל האטרקציות הפופולריות ברחבי העולם.
 
 

שימו לב: כל המידע המופיע בכתבות באתר, נכון לתאריך פרסום הכתבות. כמו כן, המידע נאסף מאתרים אחרים ואין הוא מהווה מידע רשמי מטעם אף גורם. למידע רשמי יש לפנות ישירות לספק השירות.

0 תגובות: