יום חמישי, 24 באוקטובר 2013

מקבץ טיולים מאורגנים למזרח בחורף 2013/14

קישורים ממומנים

לקראת החורף הקרוב, החלטנו לאסוף עבורכם מבחר טיולים מאורגנים למזרח זולים ומעניינים מאתרי תיירות המובילים בישראל. כל התוצאות, בכתבה הבאה.

היום בבלוג החלטנו להיכנס לכמה מאתרי התיירות המובילים והמתמחים בטיולים מאורגנים ולבדוק אילו טיולים לתאילנד הם מציעים לחורף הקרוב וכמה הם עולים. כל התוצאות - מיד.


אשת טורס: טיולים להודו, תאילנד ובייג'ין החל מ-999 דולר 


בעמוד הטיולים של משרד התיירות "אשת טורס" מציעים מבחר של טיולים מאורגנים לחורף הקרוב ליעדים פופולריים יותר ופופולריים פחות כאשר המחיר הנמוך ביותר שמצאנו הוא עבור טיול מאורגן לבייג'ין בתחילת חודש דצמבר הקרוב (חנוכה 2013) ל-8 ימים כולל טיסות אל-על ב-999 דולר לאדם.

עוד טיולים באשת טורס למזרח הרחוק שכדאי לציין: טיול מאורגן להודו בשם "פלאי הודו" היוצא בחודש ינואר 2014 הנמשך 10 ימים וכולל טיסות ישירות להודו הלוך חזור של אלעל ב-1699 דולר לאדם, טיול מאורגן למזרח משולב לקמבודיה, ויאטנם ותאילנד בנובמבר 2013 למשך 14 יום (יציאה מובטחת) ב-2499 דולר לאדם בחדר זוגי או טיול מאורגן לפיליפינים ל-12 יום בחודש נובמבר הקרוב ב-2499 דולר גם כן.


טיולי מילניום: טיול לסרי לנקה, הונג קונג ועוד


באתר של חברת "מילניום" - אחת האהובות עלינו בתחום הטיולים המאורגנים בעולם. מצאנו בעמוד הבא שלושה טיולים למזרח הרחוק בחורף הקרוב. הראשון - טיול מאורגן לסרי לנקה למשך 11 יום שיתקיים בין התאריכים 29 בנובמבר עד ה-9 בדצמבר 2013 ב-2650 דולר לאדם, השני - טיול מאורגן למשפחות לסין והונג קונג ל-13 יום עם דגש מיוחד על הטיול המשפחתי עם ילדים (אין עדיין בשלב זה תאריכים ומחירים).

השלישי - טיול מאורגן לדרום הודו ל-11 יום כולל טיסות ישירות להודו של אלעל. הטיול יוצא במספר תאריכים בחורף ותוכלו לבחור יציאה בינואר, פברואר, מרץ או אפריל 2014. מחיר כל הטיול לאדם: 3450 דולר.

נתור: שייט במזרח אסיה ל-17 יום


בחברת "נתור" מציעים טיול מאורגן לגיל השלישי מיוחד וקצת שונה הכולל שייט במזרח אסיה הכולל - שימו לב, ביקורים במדינות סינגפור, תאילנד, הונג קונג וויאטנם. השייט יתקיים באונייה מילניום (Millenium). הטיול יימשך 17 יום ויתקיים בין התאריכים 30 בינואר ועד ה-16 בפברואר 2014. מחיר הטיול: 5089 דולר לאדם. תוספת ליחיד בחדר: 1650 דולר.

אופקים: טיולים מאורגנים למזרח לשומרי מסורת


ולבסוף, לדתיים, חרדים או שומרי המסורת מביניכם המחפשים טיול מאורגן למזרח מתאים לדרישות (עם כשרות מתאימה כמובן), באתר של חברת "אופקים" מציעים כמה טיולים שיכולים להתאים. למשל, טיול מאורגן לפוקט לשומרי מסורת ל-25 יום עם טיסות אלעל או רויאל ג'ורדנייאן (תלוי בתאריכים) בשלושה תאריכי יציאה שונים בחודש ינואר 2014 החל מ-3160 דולר לאדם, טיול מאורגן להודו ונאפל לשומרי מסורת ל-15 יום בשני תאריכי יציאה בנובמבר ב-3520 דולר לאדם וטיול מאורגן לאוסטרליה וניו זילנד מותאם לדתיים עם אוכל כשר. אין עדיין פרטים נוספים על תאריכים ומחירים.


שימו לב: כל המידע המופיע בכתבות באתר, נכון לתאריך פרסום הכתבות. כמו כן, המידע נאסף מאתרים אחרים ואין הוא מהווה מידע רשמי מטעם אף גורם. למידע רשמי יש לפנות ישירות לספק השירות.

0 תגובות: